O nás

Cílem tohoto e-shopu je poskytnout zákazníkům vybrané přírodní produkty, které napomáhají k regeneraci a očištění organismu od zdraví škodlivých látek.

Každý z nás je prakticky denně vystaven působení chemických, tělu škodlivých látek, například těžkých kovů, konzervačních činidel, barviv, různých chemických přísad, které mohou být bohužel každodenní součástí našeho často nezdravého stravování. Naše strava je chemií a tělu cizorodými látkami doslova přesycená. V důsledku toho je náš organismus nadmíru zatěžován, naše celková odolnost a imunita bývá narušena, přemíra toxinů může pak vyvolat u některých z nás i řadu závažných onemocnění. Každý z nás by měl proto svému tělu dopřát pravidelnou očistnou kúru a pročistit své tělo působením blahodárných přírodních látek, které jsou staletími a často i cizími kulturami vyzkoušeny a dodnes stále úspěšně používány.

V našem e-shopu Vám nabízíme vybrané nejpoužívanější přírodní produkty, které jsou známé pro své blahodárné a pozitivní účinky na pročištění a regeneraci organismu, na optimální zažívání a na posílení celkové odolnosti a imunity.

Vyberte si proto některé z našich osvědčených přírodních produktů a dopřejte svému tělu tento pravidelný „servis“. Uvidíte, že výsledek bude stát za to a Vy se budete cítit opět v daleko lepší fyzické i duševní kondici.

Upozornění pro zákazníky!

Objednávky provedené od 30. 6. 2016 do 10. 7. 2016 budou expedovány z důvodu firemní dovolené až v týdnu od 10. 7. 2016.

Děkujeme za pochopení!
 

Váš tým Naturmedica