Nacházíte se: Health Link

Očistná řasa Chlorella - potravina "nového tisíciletí"

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčná sladkovodní řasa, která má jedinečné pozitivní účinky na lidský organismus. Na naší planetě patří mezi nejstarší mikroorganismy, obsahuje unikátní látky jako aminokyseliny, vitamíny a minerály, které podporují buněčný růst a mají blahodárné účinky na posílení a omlazení našeho organismu, podporuje hojící procesy a má výrazné detoxikační schopnosti. Odstraňuje z organismu těžké kovy, jedovaté látky a toxiny a má schopnost regenerovat naše játra.  S tím souvisí i její význnamné pozitivní účinky na náš imunitní systém. Z řady unikátních látek obsahuje například přírodní antibiotikum chlorellin, který dokáže zastavit či potlačit řadu infekčních onemocnění (např. i boreliózy). Další velmi významnou látkou, která napomáhá detoxikaci organismu je Sporopollein, který je obsažen v buněčné stěně Chlorelly pyrenoidosy a má schopnost na sebe vázat tělu toxické látky.

V našem e-shopu jsme pro vás vybrali kvalitní produkty od renomovaných výrobců jako např. Chlorella  BIO, Chlorella Japan, Chlorella Original Medicol a další...

Bio Spirulina 500mg tbl.100

115 Kč

Bio Spirulina 500mg tbl.300

214 Kč

Chlorella Japan tbl.750

284 Kč

Chlorella Japan + kolagen tbl.250

168 Kč

Chlorella Japan + lactobacillus tbl.250

181 Kč

Chlorella Japan + lactobacillus tbl.750

386 Kč

Upozornění pro zákazníky!

Objednávky provedené od 30. 6. 2016 do 10. 7. 2016 budou expedovány z důvodu firemní dovolené až v týdnu od 10. 7. 2016.

Děkujeme za pochopení!
 

Váš tým Naturmedica